Ідеальні вікна Steko IDEAL

Ідеальні вікна Steko IDEAL

Європейські коплектуючі роблять вікна Steko IDEAL унікальними. Вказана комплектація існує тільки у варіанті Steko, тому буде доступна до продажу виключно в офіційних точках міста Кривий Ріг, а саме: пр-т Гагаріна, 20, салон0магазин "УКРОТК".

Кожна деталь виконує свою особливу функцію.

ПРОФІЛЬ Steko IDEAL від Aluplast (Німеччина)

Відповідає високим європейським вимогам і традиційно якісний. Надійний і жорсткий, він відповідає за цілісність вікна, його довгу службу після монтажу. Оригінальна форма і розташування повітряних камер всередині профілю (рама + стулка) гарантує збереження тепла в приміщенні. Це означає, що вікна в варіанті профільної системи Steko IDEAL від Aluplast мають високий рівень енергоефективності. Адже німці мають величезний досвід створення саме таких конструкцій. Якість, перевірена часом.

ФУРНІТУРА Multi-matic від Maco (Австрія)

Відноситься до типу поворотно-відкидних і має принципово новий базовий склад. Крім стандартного набору звичних для покупця функцій, з'явилися зламостійкі роликові i.S.-цапфи. Їх конфігурація дозволяє вийти на новий рівень противовзломности вікна. Це стає ще однією перевагою у виборі вікна преміум-класу. За утримання стулки у відкритому положенні і відсутність провисань відповідає фірмовий блокіратор-підйомник. Зробити вікно - справжньою фортецею безпеки дає можливість додавання до стандартного гарнітуру Multi-matic необхідної кількості зламостійких планок замість звичайних. Високий клас противовзломности - ідеальне доповнення до ідеального вікна.

Мультифункціональний скло Double Silver Steko plus від Pilkington (Великобританія)

Це продукт нового покоління, який імпортується спеціально для компанії Steko. Така ексклюзивність підкреслює особливість вікон Steko IDEAL. СКЛО НОВОГО ПОКОЛІННЯ Double Silver Steko plus має подвійний шар срібла і поліпшену формулу нано частинок, нанесених інноваційним способом в ультрасучасному Коутере, який має 24 камери.

Вікна Steko, в комплектації з даними склом є топовим продуктом за рахунок такого набору характеристик:

- потужний захист від сонця SF 44% *;

- гарне світлопропускання LT 73% *;

- максимально нейтральний відтінок;

- можливість використання в будь-якій кліматичній зоні;

- відповідність українським, європейським і світовим вимогам якості

- поліпшене теплозбереження R + 5% *;

- все склопакети зі склом нового покоління Double Silver Steko plus заповнені аргоном;

- робота скла круглий рік: влітку - на збереження прохолоди, взимку - на збереження тепла.

* Світло-теплотехнічні характеристики наведені для склопакета 4MDSplus-16Ar-4 в порівнянні зі склом MDS попереднього покоління.

Дані характеристики ми підтверджуємо не тільки розрахунковими даними, але і лабораторними випробуваннями.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА РУЧКА Steko BioTouch

Є дієвим методом профілактики інфекційних захворювань. І це не просто слова, а доведеним факт. Тому що компанія Steko пішла далі, ніж інші - провела лабораторні дослідження на предмет бактерицидного дії даної віконної ручки. Висновки хіміко-мікробіологічної лабораторії ТОВ «Інтердез» від 31.05.19 свідчать про те, що група поширених показових тест-культур бактерій Золотистий стафілокок, Синегнойная паличка і Кишкова паличка, поселених на поверхню ручки, була частково нейтралізована вже протягом перших 10 хвилин. А повністю знищена - протягом 24 годин.

ВИСНОВОК - фірмова антибактеріальна ручка Steko Bio Touch повністю відповідає своїй назві і МАЄ БАКТЕРЕЦІДНИМ ДІЄЮ за рахунок покриття сріблом. Тому Steko Bio Touch доцільно замовляти разом з вікнами не тільки для будинку. В Європі така ручка встановлена ​​в більшості дошкільних та медичних установ. Антибактеріальна ручка Steko BioTouch не тільки має привабливий дизайн, але і приємна на дотик.

ЗАМОВИТИ вікна Steko IDEAL можна в варіанті таких профільних систем:

1. Steko IDEAL 4000

- 6 повітряних камер

- 70 мм монтажна глибина

- 0,85 м² К / Вт коефіцієнт опору теплопередачі профілю

- до 45 Дб шумоізоляція вікна

2. Steko IDEAL 7000

- 6 повітряних камер

- 85 мм монтажна глибина

- 0,91 м² К / Вт коефіцієнт опору теплопередачі профілю

- до 46 Дб шумоізоляція вікна

3. Steko IDEAL 8000 Round Line

- 6 повітряних камер

- 85 мм монтажна глибина

- 3 контури ущільнення

- 1,0 м² К / Вт коефіцієнт опору теплопередачі профілю

- до 48 Дб шумоізоляція вікна

Німецька якість, помножене на досвід і передові технології, дають ідеальний результат - якісне вікно Steko, ЩО ВЖЕ  ДОСТУПНЕ До ЗАМОВЛЕННЯ!